ELFLA (2015-2020)»Apstiprinātie projekti»7.kārtā apstiprinātie projekti

7.kārtā apstiprinātie projekti

Projekts “Pamatlīdzekļu iegāde medus un biškopības produktu pārstrādei Ādažu novadā”

Projekta īstenotājs – SIA “Ādažu medus”

Rīcība 1.1. Atbalsts lauksaimniecības produktu pārstrādei, ar lauksaimniecību nesaistītai ražošanai un pakalpojumiem, produkcijas realizācijai un darbinieku produktivitātes kāpināšanai.

Projekta mērķis – Lai paaugstinātu uzņēmuma konkurētspēju un paplašinātu ražojumu sortimentu, SIA “Ādažu medus” projekta ietvaros plāno iegādāties 2 pārstrādes iekārtas – vaska kausētavu ar centrifūgu vaska sveču, vaska plākšņu, lūpu balzāma un roku krēmu ražošanai un liofilizācijas (jeb sublimācijas) iekārtu, tādējādi nodrošinot ražošanas procesa efektivitāti. Viens no uzņēmuma pieprasītākajiem produktiem ir krēmveida medus ar dažādu ogu piedevām, kurus iecienījuši arī cilvēki, kam ziedu medus ir par saldu. Šobrīd tirgū pieejamie ogu pulveri ir ļoti dārgi, un to pievienošana krēmveida medum būtiski sadārdzina produkta izmaksas. Lai nodrošinātu produkta augstvērtīgās īpašības un samazinātu tā ražošanas izmaksas, uzņēmums plāno iegādāties liofilizācijas iekārtu un ogu pulverus sagatavot pašu spēkiem.

Piešķirtais ELFLA finansējums: EUR 11 383,68

 

Projekts “Iekārtu iegāde zobārstniecības prakses noslēdzošās fāzes aprīkošanai Ādažu pagasta Ādažos”

Projekta īstenotājs – SIA “Delta dental care”

Rīcība 1.1. Atbalsts lauksaimniecības produktu pārstrādei, ar lauksaimniecību nesaistītai ražošanai un pakalpojumiem, produkcijas realizācijai un darbinieku produktivitātes kāpināšanai.

Projekta mērķis – Projektā paredzēts uzstādīt otru zobārstniecības krēslu, zobu rentgena iekārtu, kondicioniera iekārtu. Zobārstniecības praksē tiks sniegti vispusīgi un kvalitatīvi zobārstniecības pakalpojumi, atbilstoši mūsdienu prasībām, iedzīvotājiem no maza bērna līdz senioru vecumam (70+gadu vecums).

Piešķirtais ELFLA finansējums: EUR 15 783,95