Par biedrību»Biedrības projekti»Projekts “Atpūtas vietu izveide pie Gaujas – Iļķenē un Āņos”

Projekts “Atpūtas vietu izveide pie Gaujas – Iļķenē un Āņos”

Biedrība 2018.gada vasarā īstenoja projektu “Atpūtas vietu izveide pie Gaujas – Iļķenē un Āņos”, izveidojot divas jaunas atpūtas vietas upes pretējos krastos. Abas minētās vietas nebija izvēlētas nejauši – blakus tām abām pienāk ceļi (Iļķenes ceļš un Āņu ceļš), tās atrodas netālu no velo maršrutiem Nr.10 “Ādaži – Iļķene” un Nr.137 “Ādaži – Āņi”, kā arī to tuvumā kādreiz bija gan Iļķenes pārceltuve, gan Āņu tilts.

Projekta ietvaros tika izveidotas atpūtas vietas, lai nodrošinātu iespēju gan vietējiem iedzīvotājiem, tuvu savai dzīvesvietai, gan velotūristiem un laivotājiem atpūsties Ādažu novadā. Katrā no tām ir izveidots galds, divi soliņi, kā arī informācijas stends, kurā ir vispārīga informācija par velomaršrutiem Ādažu novadā un informācija par Iļķenes pārceltuves vēsturi. Atpūtas vietu Iļķenē plānots popularizēt arī kā laivu izcelšanas / nolaišanas vietu, tāpēc 3 km attālumā no tās, vietā, kur sākas Ādažu novada teritorija, ir uzstādīts baneris ar saukli “Sveicam Ādažu novadā!”.

Projekts tika īstenots Ādažu novada domes konkursa “Sabiedrība ar dvēseli 2018” ietvaros. Aicinām doties pārbraucienos pa Ādažu novadā izveidotajiem velomaršrutiem, kā arī izmantot abas jaunizveidotās atpūtas vietas!

20180922_162454.jpg

20180922_123322.jpg

20180922_143243.jpg

 

Logo_gp_adazi_SAD.jpg