Konkursam Dižprojekts biedrība “Gaujas Partnerība” izvirza projektu "Multifunkcionālas sporta arēnas un gājēju celiņa ierīkošana Ādažos"

06.02.2020.

Ir sācies ikgadējais projektu konkurss Dižprojekts, kura mērķis ir  popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas 2019. gadā ar LEADER pieeju un saņēmis finansējumu.

Konkursam Dižprojekts 2019 biedrība “Gaujas Partnerība” izvirza 2019. gadā realizēto projektu "Multifunkcionālas sporta arēnas un gājēju celiņa ierīkošana Ādažos". Šī projekta īstenotājs ir Ādažu novada dome un projekta ietvaros tika uzbūvēta multifunkcionāla sporta arēna ar speciālo gumijas segumu un norobežojošajiem elementiem. Laukumā ir iestrādāti gan vārti minifutbola spēlēšanai, gan basketbola vairogi ar groziem, kā arī laukums piemērots dažādām fiziskām aktivitātēm - piemēram vingrot, veikt spēka vingrinājumus bez palīgiekārtām, un tas ir brīvi pieejams visu vecumu lietotājiem ar iespēju spēlēt dažādas sporta spēles.

Projekta ietvaros tika izveidots arī gājēju celiņš, kas nodrošina drošu gājēju kustību no jaunās sākumskolas uz multifunkcionālo sporta laukumu un citiem pašvaldības objektiem.

Multifunkcionālais sporta laukums atrodas Ādažos, teritorijā pie Gaujas ielas 27c.

Dižprojekts 2019 nominācija tiks piešķirta divās kategorijās: sabiedriskā labuma un uzņēmējdarbības projektu grupā pēc vietējo rīcības grupu vērtējuma. Savukārt skatītāju simpātiju noteiks Facebook sekotāji http://llf.partneribas.lv/archives/6736.