Jauniešu biedrības "Jaunatnes telpa GEOcreative" attīstība

10.01.2020.

2019.gada sākumā, sanākot kopā vairākiem domubiedriem, radās ideja izveidot biedrību, kas iedvesmos Ādažu novada jauniešus pievērsties aktīvam, veselīgam, saturīgam un izglītojošam dzīvesveidam. Tā radās jauniešu biedrība "Jaunatnes telpa GEOcreative". Biedrība sadarbībā ar Ādažu jauniešiem plāno organizēt dažāda veida kultūras, sporta u.c. uz jauniešiem orientētus

praktiskus pasākumus, radot labvēlīgus apstākļus un sniedzot atbalsta platformu jauniešu intelektuālajai un radošajai attīstībai.

Biedrība "Jaunatnes telpa GEOcreative" 2019.gada nogalē veiksmīgi uzsāka projekta "Jauniešu biedrības "Jaunatnes telpa GEOcreative" attīstība"  īstenošanu, kura ietvaros iegādāts dažāda veida aprīkojums - kupola tipa telts, skaņas un gaismas aprīkojums, āra kino ekrāns ar projektoru, kā arī cits aprīkojums. Šis pasākums bija arī Lauku atbalsta dienesta finansētā projekta atklāšanas pasākums. Projekta kopējais publiskais finansējums EUR 11767.07.

2019.gada 27.-28.decembrī Ādažu Līgo laukumā tika organizēts pirmais pasākums "Ziemas pasaka", kurā tika izmantots projekta ietvaros iegādātais aprīkojums. Par pasākumu vairāk iespējams uzzināt sociālā tīkla facebook.com biedrības kontā - Biedrība Jaunatnes telpa GEOcreative.

Aicinām visus aktīvos Ādažu novada jauniešus iesaistīties jauniešu biedrības darbībā! Plānosim aizraujošus pasākumus un aktivitātes kopā!

Aicinām sekot līdzi biedrības organizētajiem pasākumiem un aktivitātēm facebook.com kontā, kā arī Ādažu novada domes mājas lapā http://www.adazi.lv.

Projekts īstenots Lauku atbalsta dienesta finansētā projekta Nr. 19-04-AL16-A019.2202-000003 "Jauniešu biedrības "Jaunatnes telpa GEOcreative" attīstība" ietvaros.

4_logo_ansamblis_bilde.png