Biedrība „Gaujas Partnerība” ņem dalību 6. Latvijas Kopienu Spēlēs Priekuļos

29.07.2011.

Lai popularizētu kopienu iniciatīvu veidošanos Latvijā un veicinātu sadarbību starp partnerībām, netradicionālā veidā parādot kopienas idejas būtību – cilvēks palīdz cilvēkam Priekuļos 2011. gada 22. un 23 jūlijā notika 6. Latvijas Kopienu Spēlēs.

 

Pirmo gadu dalību šīm spēlēm pieteica arī biedrība „Gaujas Partnerība” kura sevi bija pieteikusi ar komandas nosaukumu „Zaļās vardes”. Kāpēc „Zaļās vardes”? Varbūt tāpēc, ka pārstāvam Ādažu novada teritoriju, kura ir bagāta ar ezeriem un tā kā zaļās vardes ir tīrības simbols un Ādažu teritorijā ir tāds ezers kā Mazais Baltezers, kurš jau 17.gs. vidū tika atzīts par tik tīru, ka tā ūdens tiek izmantots Rīgas ūdensapgādē, tad šis nosaukums komandai pat ļoti labi iederas.

Mūsu komanda „Zaļās vardes” tika pārstāvēta septiņu dalībnieku sastāvā un lai arī rezultātā mums tika iegūta tikai viena medaļa, kuru ieguva Jānis Pērkons izcīnot 3.vietu individuālajā disciplīnā „Puķu dārzs”, kopējais komandas ieguvums bija jautra un atraktīva gaisotne un daudz pozitīvas emocijas.

6.kopienu_speles_s

Šajās sporta spēlēs savā starpā sacentās 23 komandas no 16 partnerībām, tai skaitā no Lietuvas, un kopējais dalībnieku skaits sasniedza 200.

Pirmo vietu komandu kopvērtējumā izcīnīja komanda no Jaunpils Lauku partnerība "Upe 8" (Komanda - Ķīpas), otrajā – no biedrības „Rīgas rajona lauku attīstības biedrība” (Komanda - Ofšoru eži), bet trešajā vietā vietu komandu kopvērtējumā brālīgi dalīja Bauskas rajona lauku partnerība (Komanda - Bauskas partnerība) un Latvijas Lauku Forums (Komanda - Spriedzēni).

Parasti nākamās sporta spēles rīko uzvarējušās komandas darbības teritorijā, bet, tā kā Jaunpilī sporta spēles notika jau pagājušajā gadā, tad nākošgad 2012. gada sporta spēļu organizatori būs 2.vietas ieguvēji no biedrības „Rīgas rajona lauku attīstības biedrība” un spēles notiks Siguldā.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sA2ZY_QGd7g

 

Foto galerija

 

Paldies visiem komandas „Zaļās vardes” dalībniekiem un atbalstītājiem par pozitīvo gaisotni!