Biedrība “Garkalne Strong” īsteno projektu “Fitnesa, spēka trīscīņas attīstība Garkalnes ciemā”

26.09.2017.

Lai nodrošinātu drošas un komfortablākas fitnesa, spēka trīscīņas nodarbības, laika posmā no 12.2016. līdz 08.2017. biedrība "Garkalne Strong" īstenoja ELFLA līdzfinansētu projektu "Fitnesa, spēka trīscīņas attīstība Garkalnes ciemā".


Projekta mērķi bija renovēt biedrības sporta zāli, uzlabot tajā sporta un treniņu apstākļus, iegādājoties profesionālu inventāru, izbūvējot grīdas, nosiltinot un apšujot sienas ar plāksnēm. Projekts ilgtermiņā vērsts uz Garkalnes ciema iedzīvotāju veselīga dzīvesveida popularizēšanu un veicināšanu. Projekts tika īstenots kā plānots – sporta zālē esošā koka grīda tiks demontēta un nomainīta pret betona grīdu, bet iekšsienas nosiltinātas ar akmens vati un apšūtas ar OSB plāksnēm. Projekta ietvaros tiks iegādāts arī daudzfunkcionāls trenažieris, kāju trenažieris, trenažieru svaru ripas, hanteles, kā arī sols spiešanai guļus.
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas – 4750,00 EUR, t.sk., ELFLA finansējums – 4275,00 EUR un biedrības "Garkalne Strong" līdzfinansējums – 475,00 EUR.